Kabury do broni

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtruj
Sortuj:  
Kabura operacyjna OWB Skóra

Kabura operacyjna OWB Skóra

140,00 

Standardowa kabura zewnętrzna z zabezpieczeniem. Wykonana ze skóry, formowana na mokro. Dostępne warianty: prawa/lewa Modele broni: – P99 – Glock 17 – Glock 19 – Beretta APX – P83 – P64 – CZ75 – Makarov OWB/Belt Holster –  Over the Waistband Holster – kabura noszona na pasie z boku na godzinie trzeciej/czwartej (dla leworęcznych ósma/dziewiąta).

Kabura P99 OWB Kodura

Kabura P99 OWB Kodura

90,00 

Standardowa kabura zewnętrzna z zabezpieczeniem w kolorze czarnym. Wykonana z materiału Kodura, formowana termicznie. Mocowana do pasa. Dostępne warianty: prawa/lewa Modele broni: – P99 – Glock 17 – Glock 19 – Beretta APX OWB/Belt Holster –  Over the Waistband Holster – kabura noszona na pasie z boku na godzinie trzeciej/czwartej (dla leworęcznych ósma/dziewiąta).

Saszetka na broń 5.11 Select Carry Pistol Pouch

Saszetka na broń 5.11 Select Carry Pistol Pouch

270,00 

Saszetka Select Carry Pistol Pouch – to praktyczne rozwiązania dla profesjonalistów pracujących w służbach mundurowych na całym świecie. Torba na broń wykonana jest z wytrzymałego nylonu 1050D i posiada kompaktową kieszeń na froncie na magazynki. Została zaprojektowana do przenoszenia niewielkich pistoletów, które można szybko i sprawnie użyć. Torba na broń posiada uchwyt Hot-Pull, który ułatwia … Continue reading Saszetka na broń 5.11 Select Carry Pistol Pouch

Saszetka na broń nylonowa

Saszetka na broń nylonowa

185,00 

Saszetka na broń to praktyczne rozwiązanie dla profesjonalistów pracujących w służbach mundurowych. Torba na broń wykonana jest z wytrzymałego nylonu i posiada kompaktową kieszeń na froncie na trzy magazynki. Została zaprojektowana do przenoszenia niewielkich pistoletów, które można szybko i sprawnie użyć. Wyposażona jest w regulowany pasek, który zwiększa komfort i funkcjonalność.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4