Akcesoria

Wyświetlanie 1–16 z 21 wyników

Filtruj
Sortuj:  
Flaga

Flaga

25,00 

Flaga

25,00 

długość 120 cm  wysokość 75 cm

Ręcznik "Wojsko Polskie"

Ręcznik „Wojsko Polskie”

15,00 

Ręcznik 100% bawełna z napisem „WOJSKO POLSKIE” w kolorze zielonym. Wymiary: 50x100cm.  

Sznur galowy oficerski Marynarki Wojennej

Sznur galowy oficerski Marynarki Wojennej

80,00 

Sznur galowy oficerski Marynarki Wojennej Sznury galowe nosi się na prawym ramieniu, przypinając je pod naramiennikiem przy wszyciu rękawa. Pętelkę sznura zapina się na pierwszym górnym guziku zapięcia munduru. Rozmiary sznurów według wzrostu: 1 – wzrost 159 cm do 169 cm, 2 – wzrost 170 cm do 176 cm, 3 – wzrost 177 cm do … Continue reading Sznur galowy oficerski Marynarki Wojennej

Sznur galowy podoficerski Marynarki Wojennej

Sznur galowy podoficerski Marynarki Wojennej

80,00 

Sznur galowy podoficerski Marynarki Wojennej Sznury galowe nosi się na prawym ramieniu, przypinając je pod naramiennikiem przy wszyciu rękawa. Pętelkę sznura zapina się na pierwszym górnym guziku zapięcia munduru. Rozmiary sznurów według wzrostu: 1 – wzrost 159 cm do 169 cm, 2 – wzrost 170 cm do 176 cm, 3 – wzrost 177 cm do … Continue reading Sznur galowy podoficerski Marynarki Wojennej

Sznur galowy szeregowego Marynarki Wojennej

Sznur galowy szeregowego Marynarki Wojennej

80,00 

Sznur galowy szeregowego Marynarki Wojennej Sznury galowe nosi się na prawym ramieniu, przypinając je pod naramiennikiem przy wszyciu rękawa. Pętelkę sznura zapina się na pierwszym górnym guziku zapięcia munduru. Rozmiary sznurów według wzrostu: 1 – wzrost 159 cm do 169 cm, 2 – wzrost 170 cm do 176 cm, 3 – wzrost 177 cm do … Continue reading Sznur galowy szeregowego Marynarki Wojennej

Baretki - na pinsy

Baretki – na pinsy

20,00 

Baretki – na pinsy cena za 1 baretkę Można wykonać zestaw kilku baretek. LISTĘ BARETEK NALEŻY PODAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA.

Baretki - przyszywane

Baretki – przyszywane

10,00 

Baretki – do przyszycia cena za 1 baretkę Można wykonać zestaw kilku baretek. LISTĘ BARETEK NALEŻY PODAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA.

Identyfikator IMIENNY NA AGRAFKĘ

Identyfikator IMIENNY NA AGRAFKĘ

20,00 

Identyfikator imienny w ramce do munduru wyjściowego i galowego. Wymiary: długość min. 80 mm ( w zależności od długości nazwiska), wysokość 16 mm. Czcionka ARIAL, kolor srebrny metaliczny, wysokości 8,5 mm, umieszczone centralnie na identyfikatorze. Tło w kolorze czarnym. Wierzchnia część identyfikatora pokryta żywicą polimerową. Zapięcie na AGRAFKĘ. NAZWISKO NALEŻY PODAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA.

Identyfikator IMIENNY NA MAGNES MW

Identyfikator IMIENNY NA MAGNES MW

25,00 

Identyfikator imienny w ramce do munduru wyjściowego i galowego. Wymiary: długość min. 80 mm ( w zależności od długości nazwiska), wysokość 16 mm. Czcionka ARIAL, kolor srebrny metaliczny, wysokości 8,5 mm, umieszczone centralnie na identyfikatorze. Tło w kolorze czarnym. Wierzchnia część identyfikatora pokryta żywicą polimerową. Zapięcie na MAGNES. NAZWISKO NALEŻY PODAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA.

Identyfikator IMIENNY NA PINSY MW

Identyfikator IMIENNY NA PINSY MW

20,00 

Identyfikator imienny w ramce do munduru wyjściowego i galowego. Wymiary: długość min. 80 mm ( w zależności od długości nazwiska), wysokość 16 mm. Czcionka ARIAL, kolor srebrny metaliczny, wysokości 8,5 mm, umieszczone centralnie na identyfikatorze. Tło w kolorze czarnym. Wierzchnia część identyfikatora pokryta żywicą polimerową.

Identyfikator IMIENNY POLOWY MW

Identyfikator IMIENNY POLOWY MW

12,00 

Identyfikator imienny do munduru polowego Wykonany metodą haftu komputerowego nićmi w kolorze czarnym, na materiale typu pantera. podszyty rzepem. Wymiary: 10 x 2,5 cm NAZWISKO NALEŻY PODAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA.

Wyświetlanie 1–16 z 21 wyników