Identyfikatory wyjściowe/polowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Filtruj
Sortuj:  
Identyfikator IMIENNY NA AGRAFKĘ

Identyfikator IMIENNY NA AGRAFKĘ

20,00 

Identyfikator imienny w ramce do munduru wyjściowego i galowego. Wymiary: długość min. 80 mm ( w zależności od długości nazwiska), wysokość 16 mm. Czcionka ARIAL, kolor srebrny metaliczny, wysokości 8,5 mm, umieszczone centralnie na identyfikatorze. Tło w kolorze czarnym. Wierzchnia część identyfikatora pokryta żywicą polimerową. Zapięcie na AGRAFKĘ. NAZWISKO NALEŻY PODAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA.

Identyfikator IMIENNY NA MAGNES MW

Identyfikator IMIENNY NA MAGNES MW

25,00 

Identyfikator imienny w ramce do munduru wyjściowego i galowego. Wymiary: długość min. 80 mm ( w zależności od długości nazwiska), wysokość 16 mm. Czcionka ARIAL, kolor srebrny metaliczny, wysokości 8,5 mm, umieszczone centralnie na identyfikatorze. Tło w kolorze czarnym. Wierzchnia część identyfikatora pokryta żywicą polimerową. Zapięcie na MAGNES. NAZWISKO NALEŻY PODAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA.

Identyfikator IMIENNY NA PINSY MW

Identyfikator IMIENNY NA PINSY MW

20,00 

Identyfikator imienny w ramce do munduru wyjściowego i galowego. Wymiary: długość min. 80 mm ( w zależności od długości nazwiska), wysokość 16 mm. Czcionka ARIAL, kolor srebrny metaliczny, wysokości 8,5 mm, umieszczone centralnie na identyfikatorze. Tło w kolorze czarnym. Wierzchnia część identyfikatora pokryta żywicą polimerową.

Identyfikator IMIENNY POLOWY MW

Identyfikator IMIENNY POLOWY MW

12,00 

Identyfikator imienny do munduru polowego Wykonany metodą haftu komputerowego nićmi w kolorze czarnym, na materiale typu pantera. podszyty rzepem. Wymiary: 10 x 2,5 cm NAZWISKO NALEŻY PODAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6