Zwroty i reklamacje

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym paragonem dołączając dane niezbędne do dokonania zwrotu należności. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na rachunek wskazany przez zamawiającego. Zwrotowi nie podlega koszt dostawy i odesłania towaru. Wszystkie towary oferowane przez nasz sklep objęte są gwarancją producenta.
Zgodnie z art. 34 ust. 4 z ustawy o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
Aby zwrot towaru był możliwy, artykuły muszą być w nienaruszonym stanie oraz zakupy muszą być zwracane w terminie do 14 dni od daty zakupu, po okazaniu dowodu zakupu.

Reklamacje

Jeżeli dostarczony klientowi towar będzie nosił znamiona wad technicznych lub zostanie uszkodzony podczas dostawy, klient winien odesłać go przesyłką pocztową na koszt własny na adres: MAR-POL, 86-031 Osielsko ul. Wiatrakowa 6.
Nie przyjmujemy przesyłek „za pobraniem” kierowanych na nasz adres. Koszty związane ze zwrotem towaru reklamowanego zwracamy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do wysyłanego towaru należy dołączyć paragon, który stanowi podstawę do rozpatrywania reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od chwili ich wpłynięcia. Towar uszkodzony wymieniamy na inny pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, sklep zwróci kupującemu równowartość ceny produktu lub zaoferuje inne dostępne towary do wyboru.
Sorty mundurowe przeznaczone dla funkcjonariuszy policji wysyłane są tylko i wyłącznie na adresy Komend Policji, po wcześniejszym potwierdzeniu prawdziwości złożonego zamówienia.